serwisy www reklama telewizja billboardy sponsorskie prezentacje multimedialne internet intranety ekstranety
mapa serwisu | english version
 Strona główna Oferta - MultimediaMULTIMEDIA
Prezentacje multimedialne zapewniają efektywny i atrakcyjny sposób komunikacji z grupą docelową Klienta. Koszt produkcji jest zdecydowanie niższy, a możliwości znacznie większe w porównaniu z tradycyjnymi materiałami reklamowymi, a indywidualnie zaprojektowane opakowanie spowoduje, że materiał mocniej utrwali się wśród odbiorców.
W naszych produktach kładziemy nacisk na ich merytoryczną i komunikacyjną rolę Doradzamy wybór technologii i sposób komunikacji z odbiorcą, tak aby przekaz był skuteczny.
Oferujemy:

PREZENTACJE KORPORACYJNE
To nowoczesna i prestiżowa forma kontaktu z klientami, partnerami, inwestorami. Połączenie, grafiki, tekstów, dźwięku i obrazu sprawia niemal nieograniczone możliwości przedstawienia firmy. Prezentacje korporacyjne pozwalają w atrakcyjny sposób ukazać rozwój firmy, dla zarządów i akcjonariuszy są też interesującym uzupełnieniem raportów rocznych.

PREZENTACJE PRODUKTOWE
Prezentacja w sposób atrakcyjny i wygodny dla odbiorcy przedstawia produkt lub grupę produktów Klienta. Multimedialne możliwości prezentacji pozwalają zaprezentować działanie produktu, podkreślić jego zalety, ponadto sprawiają, że odbiorca utrwala przekaz, a tym samym zwiększają wizerunek marki.

PREZENTACJE TARGOWE
Sposób przekazu informacji zawartych w produkcji uwzględnia specyfikę dużych imprez. Interfejs graficzny oraz zawartość merytoryczna jest przygotowana do wyświetlania przez rzutnik, możliwość zbudowania automatycznej wersji pozwala na samoczynne powtarzanie prezentowanego materiału.

KATALOG PRODUKTÓW
Zaprezentowana w ten sposób oferta firmy swoją formą jest zdecydowanie atrakcyjniejsza w porównaniu z tradycyjnymi, drukowanymi katalogami. Ilość dostępnego miejsca na nośniku sprawia, że katalogi drukowane o największej objętości nie są w stanie zmieścić tylu danych. Ponadto łatwość obsługi i krótki czas dostępu do informacji powoduje, że multimedialne katalogi z powodzeniem wykorzystywane są przez działy handlowe wielu firm, skutecznie poprawiając wydajność pracowników.

 
Zapytania o wszystkich usługach: biuro@virtual.com.pl serwisy Szybki kontakt: 0 601 21 27 40
Copyright © 2007 Virtual ProductionserwisyWszystkie prawa zastrzeżone