serwisy www reklama telewizja billboardy sponsorskie prezentacje multimedialne internet intranety ekstranety
mapa serwisu | english version
 Strona główna Oferta - Internet
 

INTERNET
Stały i intensywny rozwój Internetu powoduje, że przedsiębiorstwa chcące pozostać konkurencyjne są zmuszone położyć większy nacisk na reklamę internetową i rozbudowę serwisów WWW . W tym obszarze oferujemy:

PROFESJONALNE SERWISY INTERNETOWE
Pozwalają wykreować wizerunek firmy jako nowoczesnej i otwartej na najnowsze techniki przekazywania informacji, oraz ułatwiają kontakty z klientami, partnerami i inwestorami.
Każdy z serwisów stworzonych przez nas jest przemyślanym, obliczonym na sukces projektem, który daje naszym klientom przewagę nad konkurencją. Dzięki stosowanym przez nas technologiom możliwe jest budowanie serwisów pozwalających na samodzielną aktualizację danych przez Klienta. W zależności od charakteru i potrzeb klienta, w produkcji produkcja serwisu oparta jest, przynajmniej częściowo o technologię Macromedia Flash, JavaScript, Java, ASP, Perl, PHP i wiele innych.

E-VIDEO - PROFESJONALNA TRANSMISJA OBRAZU I DŹWIĘKU
Stale zwiększająca się przepustowość łącz umożliwia strumieniową transmisje danych, które przez użytkownika są odbierane w czasie rzeczywistym. Jest to doskonała technologia umożliwiająca za pośrednictwem Internetu prowadzenie konferencji, wyświetlanie materiałów filmowych dla klientów czy też emisję programu telewizyjnego.
Nasza agencja posiada doświadczonych specjalistów, znających specyfikę, tworzących filmy specjalnie na potrzeby Internetu. Ponadto posiadamy sprzęt umożliwiający digitalizację materiału filmowego z dowolnego formatu zapisu i publikację go w sieci.

E-COMMERCE - SYSTEMY ZARZĄDZAJĄCE INTERNETOWYM KANAŁEM SPRZEDAŻY
Nieustanny rozwój Internetu powoduje, że coraz większa ilość firm poza rolą informacyjną i reklamową wykorzystuje Internet do sprzedaży swoich usług i produktów. Możliwość obsługi klientów przez całą dobę może spowodować wzrost sprzedaży nawet o kilkadziesiąt procent.
Nasza agencja zajmuje się doradztwem w zakresie działalności e-commerce, projektujemy i wdrażamy systemy zarządzające internetowym kanałem sprzedaży . Systemy te automatyzują szereg operacji występujących pomiędzy firmą, a jej klientami i partnerami. Architektura naszych systemów charakteryzuje łatwością rozbudowy. Realizowane przez nas projekty tworzone są w oparciu o systemy baz danych m.in. SQL, MySQL z zastosowaniem technologii ASP i PHP.

POZYCJONOWANIE
Pozycjonowanie jest techniką wpływającą na widoczność serwisu w wyszukiwarkach, które stanowią podstawowe narzędzie poszukiwania informacji przez użytkowników Internetu. Z badań przeprowadzonych przez Katedrę Marketingu Akademii Ekonomicznej w Krakowie wynika, że ponad 70% użytkowników Internetu o nowych stronach dowiaduje się właśnie z wyszukiwarek. Zapewniamy pozycjonowanie umożliwiające wyświetlenie adresu serwisu na pierwszej, ewentualnie drugiej stronie wyników szukania, co znaczne zwiększa szanse na wysoką oglądalność serwisu.

KAMPANIE REKLAMOWE W INTERNECIE
Doradzamy w przygotowaniu strategii , określeniu grup docelowych , planujemy i kupujemy media, przygotowujemy reklamy - bannery, scysrapery, pop-up i inne, testujemy kreację, opracowujemy szczegółowe statystyki, raporty i analizy w trakcie trwania i po zakończeniu kampanii.

AKCJE MAILINGOWE
E-mailng jest atrakcyjniejszy od tradycyjnego mailingu, a najistotniejszą różnicą są koszty, które są nieporównywalnie niższe. Planujemy i koordynujemy wysyłkę uprzednio przygotowanego listu do określonej grupy odbiorców.

 
Zapytania o wszystkich usługach: biuro@virtual.com.pl serwisy Szybki kontakt: 0 601 21 27 40
Copyright © 2007 Virtual ProductionserwisyWszystkie prawa zastrzeżone