serwisy www reklama telewizja billboardy sponsorskie prezentacje multimedialne internet intranety ekstranety
mapa serwisu | english version
 Strona główna Oferta - Grafika & DTP
 

GRAFIKA & DTP
Posiadamy doświadczonych specjalistów z wykształceniem plastycznym, potrafiących projektować prace na dowolnych nośnikach reklamowych:
  • oprawy graficzne spotów i programów telewizyjnych.
  • animacje czołówek filmowych
  • poligrafia: foldery, ulotki ...
  • projektowanie i realizacja materiałów reklamowych BTL.

Nasze projekty posiadają jasno określony i skuteczny przekaz, są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz charakteryzują się wysokim poziomem kreacji. Kompleksowa obsługa powoduje, że stajemy się partnerem w interesach naszych Klientów, przyczyniając się do ich sukcesów.

WIZUALIZACJE
Zajmujemy się produkcją animacji graficznych przedstawiających wizualizacje obiektów , których nie można sfotografować lub nagrać. Zdobyte w tego typu produkcjach doświadczenie w połączeniu z umiejętnościami grafików pozwala nam budować wirtualne obiekty , których wizerunek może następnie zostać wykorzystany na dowolnych polach eksploatacji.

REKLAMA
Przygotowujemy wyróżniające się na rynku projekty graficzne dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Opracowujemy materiały reklamowe przeznaczone do umieszczenia na dowolnych nośnikach reklamowych.

ANIMACJA
Na potrzeby realizowanych projektów wykonujemy wszelkie prace związane z przygotowaniem grafiki i animacji. Dysponujemy doświadczonym personelem oraz nowoczesnym sprzętem umożliwiającym tworzenie dwu i trójwymiarowych sekwencji animowanych.

POLIGRAFIA
Zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkich prac drukowanych, od etapu projektowania, do etapu dostarczenia Klientowi gotowej pracy. Współpraca ze sprawdzonymi i zaufanymi podwykonawcami sprawia, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna zarówno pod względem jakości prac jak i kosztów realizacji.
 

 
Zapytania o wszystkich usługach: biuro@virtual.com.pl serwisy Szybki kontakt: 0 601 21 27 40
Copyright © 2007 Virtual ProductionserwisyWszystkie prawa zastrzeżone