serwisy www reklama telewizja billboardy sponsorskie prezentacje multimedialne internet intranety ekstranety
mapa serwisu | english version
 Strona główna Firma - O nas
 


O NAS
Zajmujemy miejsce w ścisłej czołówce agencji intermedialnych realizujących projekty łączące tradycyjne techniki przekazu medialnego, z nowymi mediami. Nieustanny rozwój, odkrywanie nowych technologii oraz ciągłe poszukiwania jeszcze skuteczniejszych rozwiązań są dla nas siłą napędową. Indywidualne podejście do każdego projektu pozwala nam na uzyskanie zadowolenia Klienta i ukazanie mu konkretnych korzyści ze współpracy z nami.

Działając na rynku od ponad 14 lat zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnym stopniu skomplikowania. Zdobyta w tym czasie wiedza i doświadczenie umożliwia nam realizować projekty w pełni spełniające wymagania klienta i rynku.

Stale rosnące wymagania rynku powodują, że do odniesienia sukcesu sam pomysł nie wystarczy, niezbędne są również odpowiednie narzędzia i technologia. Kryterium wyboru technologii opiera się na specyfice realizowanego projektu. Używamy sprawdzonych, stabilnych narzędzi oraz sprzętu najnowszej generacji , dzięki czemu oferujemy naszym Klientom gwarancję jakości wdrażanych projektów.

Obszarami naszej działalności są:
- Multimedia
- Internet
- Produkcja graficzna i poligraficzna
- Produkcja filmowa i telewizyjna


 
Zapytania o wszystkich usługach: biuro@virtual.com.pl serwisy Szybki kontakt: 0 601 21 27 40
Copyright © 2007 Virtual ProductionserwisyWszystkie prawa zastrzeżone